úvod  novinky  taneční ukázky  formace  historie  nábor  projekt Tanec ve škole  občanské sdružení  kontakty


  TANEČNÍFORMACE
 

TK1976 je jedním z mála českých klubů, který dokáže nabídnou ke shlédnutí Formační vystoupení. Formací se rozumí zhruba 6ti minutová skladba, ve které najdete jednotlivé tance v libovolném pořadí. Tuto hudební předlohu pak tančí skupina 6-8 párů, jejichž cílem je naprostá sjednocenost a kompaktibilita. Zmíněná sjednocenost je dána i stejným oblečením jednotlivých tanečníků. Naši tanečníci mohou spestřit Vaši kulturní akce, která se koná ve větších prostorách - nárok na rozměr tanečního prostoru je zhruba 10 x 10m. Při dodržení takové podmínky Vám zajistíme kulturní zážitek podtržený chutí do tance z řad diváků.

Taneční formace MAS QUE NADA (2007 - 2008) [foto]

- choreografie David a Renata Křížovi
- složení : František Knopf, Andrea Trnková, Jan Veselý, Michaela Srbová, Antonín Dušek, Lucie Kolaříková, Ondřej Sliška, Pavlína Bašusová, Jaroslav Tomíček, Barbora Olešová, Jakub Pokorný, Helena Hříbalová, Petr Beránek, Soňa Nikolovová, Jindřich Klouda, Klára Charvátová, Jana Černíčková, Jana Benešová

- Mistrovství ČR 2007 - 1. místo
- Mistrovství světa 2007 Bremerhaven - 14. místo

Taneční formace ZORBA (2005 - 2006) [foto]

- choreografie David a Renata Křížovi
- složení : Jan Veselý, Andrea Trnková, František Knopf, Tereza Kvasnovská, Martin Kučera, Tereza Brejchová, Jan Smetana, Šárka Kopecká, Ondřej Sliška, Nikola Hrabovská, Antonín Dušek, Barbora Olešová, Jan Záhumenský, Markéta Zikánová , Petr Beránek, Monika Macourková, Jaroslav Tomíček, Jitka Holubová, Karolína Krovová, Daniel Klimecký, Lucie Ceeová

- Mistrovství ČR 2006 - 2. místo
- Mistrovství světa 2005 Mnichov - 10. místo

Taneční formace POP-STARS (2003 - 2004) [foto]

- choreografie Jan Tománek
- složení: Petr Beránek, Nicol Kellerová, Jakub Homola a Šárka Kopecká, František Knopf a Karolína Krovová, Jiří Končel a Jitka Holubová, Martin Kučera a Tereza Brejchová, Jan Záhumenský a Markéta Zikánová, David Trnka a Andrea Trnková, Jaroslav Tomíček, Barbora Malá, Jan Veselý, David Kříž, Renata Pavlíková, Marek Hessler, Adéla Repáčová, Daniel Klimecký, Lucie Ceeová, Kateřina Lupínková, Libuše Lorenzová

- Mistrovství ČR 2003 - 2. místo
- Mistrovství Evropy 2003 Ústí nad Labem - 7. místo
- Mistrovství světa Essen Německo - 15. místo

- Donaupokal Rakousko - 5. místo

Taneční formace CONGA (2002) [foto]

- choreografie Jan a Kamila Tománkovi, Libuše Lorenzová a Jan Veselý
- složení: Petr Beránek a Nicol Kellerová, Jakub Homola a Šárka Kopecká, Petr Kolařík a Barbora Malá, František Knopf a Karolína Krovová, Jiří Končel a Jitka Holubová, Martin Kučera a Tereza Brejchová, Jaroslav Tomíček a Hana Balochová, Jan Záhumenský a Markéta Zikánová, David Trnka a Andrea Trnková

Taneční formace SWEET (1999 - 2001) [foto]

- choreografie Jan a Kamila Tománkovi
- složení: David Kříž a Jana Zelenková, Renata Pavlíková a Tomáš Šimánek, Vít Jezbera a Adéla Repáčová, Radek Stránský a Vladimíra Gřundělová, Kamil a Šárka Horákovi, Jan Kvasnička a Kateřina Krsková, Stanislav Strnad a Jana Černíčková, Jan Somoš, Vlasta Zettlitzerová a Václav Hůla, Marek Hessler a Lucie Hunčárová, Jan Veselý, Martin Kolář a Libuše Lorenzová

- Mistrovství ČR 1999 - 2. místo
- Evropský pohár Ústí n/L - 4. místo
- Mistrovství světa 1999 Litva Vilnius - 11. místo
- Mistrovství ČR 2000 - 2. místo
- Evropský pohár 2000 Ústí n/L - 4. místo
- Mistrovství světa 2000 Wels Rakousko - místo
- Mistrovství Evropy 2001 Bécesscaba Maďarsko - 3. místo
- Mistrovství ČR 2001 - 1. místo
- Mistrovství světa Bremerhaven Německo - 7. místo

Taneční formace GLORIA II. (1998)

- choreografie Jan a Kamila Tománkovi
- složení: David Kříž a Jana Zelenková, Tomáš Šimánek a Renata Pavlíková, Radek Stránský a Petra Konečná, Vít Jezbera a Adéla Repáčová, Jan Somoš a Vlasta Zettlitzerová, Kamil a Šárka Horákovi, Jan a Gabriela Kvasničkovi, Martin Kolář a Libuše Lorenzová

- Mistrovství ČR 1998 - 2. místo
- Austria Open Wien 1998 - 5. místo

Taneční formace GLORIA I. (1997)

- choreografie Jan a Kamila Tománkovi
- složení: Jan a Kamila Tománkovi, Michal Gissy a Martina Smitková (Henžlová), Tomáš Šimánek a Libuše Lorenzová, David Kříž a Vlaďka Gřundělová, Radek Stránský a Petra Konečná, Vít Jezbera a Michaela Tintěrová, Jan Hrubeš a Linda Smetáková, Martin Kolář a Renata Pavlíková

- Mistrovství ČR - 3. místo

 
úvod
  novinky  taneční ukázky  formace  historie  nábor  projekt Tanec ve škole  občanské sdružení  kontakty